חשמל חכם אלחוטי : מערכת הבית החכם שתהפוך לכם את החיים לנוחים יותר

חשמל חכם אלחוטי

חשמל חכם אלחוטי הוא אחד מהסוגים השונים במסגרת מערכת בית חכם שבדרך כלל מתאפיין במחיר זול יותר ומתאים לדירות ישנות יותר.

חשמל חכם אלחוטי – האם מתאים רק לדירות מגורים?

אם עד כה חשבנו שמערכת חשמל חכם אלחוטית מתאימה אך ורק לבתים פרטיים ודירות מגורים, שווה לדעת שהרבה מבעלי העסקים אשר רכשו או שוכרים משרד לעסק שלכם בוחרים להשתמש במערכות של בית חשמל בתוך אזור העבודה שלהם.

מערכת חשמל חכם אלחוטי עוזרת להם לשמור על נוחות ואיכות מיטבית בסביבת העבודה שלהם.

 מלבד זאת, יכולת השליטה תישאר בידיים שלנו ואנו יכולים לבצע פעולות באמצעות המכשיר הסלולארי שלנו בקלות מדהימה.

כך באמצעות המעכת האלחוטית אנו יכולים לשלוט על מכשירי חשמל כמו התריסים החשמליים, מערכת המיזוג שלנו, מערכת האזעקה של העסק ואף האבטחה שלו ולמעשה להיות בבקרה תמידית כאשר אנו משמשים כשלט רחוק עבור המערכת.

כיצד חשמל חכם אלחוטי עובד?

אנו בחברת דה פלוס, יודעים שבדרך כלל אנו מכירים כי החשמל זורם ממקור לוח החשמל אל השקע המסוים או הכניסה עצמה של החשמל, אך באמצעות מערכת חשמל חכם אלחוטי, אותם הבקרים מתחברים למעשה לאפליקציה או מעין לוח בקרה אשר מאפשר לנו גמישות יתרה ושליטה מלאה על כלל המוצרים המחוברים לאותה אפליקציה.

באמצעות האפליקציה ולוח הבקרה אנו יכולים להגדיר כל מכשיר ומכשיר בנפרד ולמעשה לתזמן אותו, לבצע פעולות מסוימות שיתרחשו באותו המכשיר ספציפי ולקבל סקירה כוללת.

כיצד אדע איזו מערכת חשמל חכם אלחוטי לבחור?

כשאנו מעוניינים לבחור מערכת מסוג הזה, וודאי שאין לנו את כל הידע הקיים בנושא כיוון שהוא כולל נושאים רבים ומסוכנים אשר דורשים הכשרה ראויה.

כך לדוגמא, החיבורים ללוח החשמל והתקנת המכשירים השונים לבקר הראשי מחייבים אותנו באיש מקצוע בעל ניסיון בתחום כד בטעות לא לגרום לנזק מערכתי, אשר יכול להוביל לנזק כספי עצום במידות כאלה ואחרות.

אם כבר מחליטים לשדרג את איכות החיים שלכם, דאגו לבצע את כל הפעולות בצורה האיכותית והמקצועית ביותר.

חשמל חכם אלחוטי בדרך כלל מתאים לדירות ישנות יותר אשר אינן דורשות להחליף את כל התשתית הקיימת, זאת לעומת חשמל חכם קווי, שדורש עבודה רבה ומאמץ כביר (ומומלץ יותר כאשר מדובר בבתים חדשים או משרדים חדשים – הכל בהתאם לצורך שלכם).

מהו המחיר של חשמל חכם אלחוטי?

בדרך כלל מדובר בפתרון יצירתי וזול יותר למי שרוצה להשתדרג במערכת בית חכם לעומת הסוגים השונים.

את המחיר המדויק נקבל מבעל המקצוע אשר יגיש לנו הצעת מחיר מסודרת. מומלץ מאוד לבצע סקר שוק אודות החברות השונות והמוצרים השונים כדי לקבל את ההצעה הטובה והמשתלמת ביותר עבור הצרכים שלנו בין אם מדובר בבית שלנו או בעסק שלנו.

Facebook
Telegram
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email