איך ניתן לשלב זכוכית הזזה למרפסת בצורה נכונה?

זכוכית הזזה

זכוכית הזזה למרפסת, הויטרינה, היא אחד המאפיינים החשובים ביותר בבית שלנו. הויטרינה הפכה להיות פופולרית מאוד בקרב הבתים הפרטיים בזכות העיצוב והנוכחות שהיא משרה בתוך חלל הבית.

אנו בחברת דה פלוס, המתמחים בעיצוב פנים, יודעים שהמראה האסתטי שלה מוסיף הן לאווירה הביתית והן לאווירה של העסק.

בדרך כלל שמדובר בדירות פרטיות הכוללות מרפסת, אנו רוצים לנצל אותה באופן הטוב ביותר כדי שנוכל להשקיף על הנוף היפהפה אשר נמצא מעבר למרפסת.

בזכות זכוכית הזזה אנו נהנה ממנה אף בתנאי מזג אוויר אשר פחות נוחים, וזו יכולה לשמש לנו חוצץ בין חלל הבית לבין המרפסת.

כך לדוגמא בחודשי הקיץ השמש קופחת עלינו עם אוויר לח, אשר בדרך כלל אנו רוצים להימנע ממנו להיכנס פנימה לחלל הבית שלנו.

זכוכית הזזה תעזור לנו לווסת את הטמפרטורות בצורה נכונה כך שהבית שלנו יישאר קריר ונעים.

זכוכית הזזה למרפסת: דירות פרטיות מול עסקים

אם בעבר היינו בטוחים כי זכוכית הזזה למרפסת תשתלב באופן הטוב ביותר אך ורק בדירות פרטיות, אין ספק שהמגזר העסקי ובעלי המשרדים השונים החליטו להביא את הבשורה אף לשם. 

כיום מרבית המשרדים ממוקמים בקומה גבוהה עם נו, פנורמי נהדר והם מעוניינים לחשוף אותו לעיני כל. 

בעזרת זכוכית הזזה למרפסת, אנו יכולים לצאת אל המרפסת ולהתרשם מהמראה החיצוני המרהיב. אם זה לא מספיק, אחד היתרונות המרכזיים של זכוכית הזזה למרפסת הוא הקלות בו אנו משתמשים. מדובר בזכוכית אשר נעה על מסילה. אופן הפתיחה והסגירה נוחות למדי, התחזוקה של זכוכית ההזזה קלה.

דוגמא אחרת לשימוש בזכוכיות הזזה למרפסת לדירות פרטיות היא השימוש הנהדר בהם בעת חודשי החורף הקרים עם תנאי מזג אוויר קיצוניים. 

זכוכית הזזה תאפשר לנו לבודד את הטמפרטורה בחלל מהבית לזן שבחוץ ויכולה לעזור לנו לשמור על אווירה חמימה ונעימה בבית, כך בעצם אנו יוצרים חוצץ הגנה לבני ביתנו.

מה גודלם של זכוכיות הזזה וכיצד הן מגיעות?

לא קיים גודל אחיד לזכוכיות הזזה. טוב לדעת, כי אנו יכולים לבצע הזמנת זכוכיות בהתאמה אישית לפי הצרכים שלנו ולפי הגודל לו אנו זקוקים, ממש כמו הזמנת סוג הבטון עבור החלקת הבטון. מומלץ מאוד לפני שאנו מגיעים לחנות ולבצע הזמנה שכזו, להגיע עם המידות המדויקות כדי שאנו נוכל למסור מידע מפורט ולקבל את הזכוכית הרצויה והמתאימה ביותר לדרישות שלנו. במקרה זה אפשר להתייחס גם למחיר.

גם בפרמטר זה, עלות זכוכית הזזה משתנה ותלויה במספר גורמים כמו גודל הזכוכית ועובי הזכוכית. בעת התקנת זכוכית הזזה ההמלצה שלנו היא להזמין איש מקצוע בתחום הזגגות, אשר יעשה את העבודה בצורה מקצועית, יסודית ובטיחותית. מלבד זאת, בדקו את הניסיון של בעל המקצוע, המוניטין שלו והוותק אשר יעידו על כישוריו במקצוע.

בצל וילון תוכלו למצוא מגוון רחב של זכוכיות הזזה למרפסת. הצוות שלנו ישמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר כדי לעזור לכם לבחור את הזכוכית המתאימה ביותר עבורכם.

Facebook
Telegram
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email