מיקרוטופינג – למה כדאי להשתמש בו?

החלקת בטון – מה חשוב לדעת?

מיקרוטופינג הוא בטון שמיוצר באופן שונה מהאופן שבו מיוצר בטון רגיל.

מדובר על חומר שמרכיבים אותו באמצעות טכנולוגיה חדשה הרלוונטית לצורך ציפוי משטחים קיימים, הן בפנים והן בחוץ של רצפות בטון.

באמצעות החומר המדובר ניתן לכסות גם משטחים אנכיים ולא רק משטחים אופקיים.

מדובר על תערובת של מלט אשר אנשי מקצוע מערבבים באופן ידני על מנת ליצור ממנה גימור בטון שניתן להתאים באופן אישי הן מבחינת הגוונים של החומר והן מבחינת האפקטים שהוא יוצר.

מדוע כדאי להשתמש במיקרוטופינג לגימור?

חשוב מאוד לדעת שכיום באמצעות מיקרוטופינג ניתן ליצור יצירות אומנות של ממש.

מגוון הצבעים הרחב שניתן לשלב לתוך המוצר יחד עם תהליכי העיצוב המתקדמים והחדשניים, מאפשרים ליצור מראה מרהיב שבלתי אפשרי ליצור עם חומרי גימור אחרים.

כלומר, באמצעות שימוש בחומר המדובר תוכלו להשיג את האפקט המדויק של הצבע שאתם מעוניינים בו. ניתן לשלב את הצבעים בלי שום הגבלה. החומר מאפשר לשדרג כל משטח בטון קיים וליצור משטח חדש, מרהיב וייחודי מאין כמותו.

ניתן לומר שבאפשרויות העיצוב באמצעות החומר המדובר השמיים הם הגבול.

מהם היתרונות הנוספים במיקרוטופינג?

אנו בחברת De Plus, יודעים שמלבד העובדה שמדובר על חומר שיוצר גימור מרשים וייחודי, מוצרים מהחומר המדובר עשויים בעצם משני מרכיבים שהם: אבקה יבשה ופולימר נוזלי.

לאחר שמערבבים את שני הרכיבים מתקבל חומר שבאמצעותו ניתן לכסות רצפות ולהעניק להן מראה תעשייתי שבלתי אפשרי להשיג באמצעות שימוש בחומרים אחרים.

אחד מהיתרונות החשובים של החומר הוא העמידות הגבוהה שלו בפני שחיקה, דבר שללא ספק חשוב.

החומר עמיד ואיכותי והוא מאפשר לכל משטח ריצוף לשמור על המראה הטוב שלו לאורך זמן רב מבלי להיפגם או להינזק באופן כלשהו.

היכן כדאי להשתמש בחומר?

החומר מיושם לא מעט במשרדים שונים שמתיימרים להיות מעוצבים באופן ייחודי ויוקרתי, בחללים תעשייתיים שונים ועוד.

מדובר על חומר רבגוני ובשל קלות השימוש שבו וכן בשל העבודה שהוא מאוד עמיד וחזק, הוא מהווה כיום פתרון בטון ייחודי ודקורטיבי עבור מגוון רחב של מבנים וחללים. ניתן לבחור ביישום הבטון המדובר בחדרי שינה, אזורי קבלה במלונות, מסעדות, פאטיו בבית פרטי, חדרי אוכל, חדרי אמבטיה, במטבחים ומשטחים של קירות חוץ או קירות פנים. ניתן לבחור בציפוי באמצעות החומר גם לאזורים שבהם יש תעבורה משמעותית או בשטחי מסחר, שטחים ציבוריים ומפעלים בתחום התעשייה.

בכדי לצפות באמצעות מיקרוטופינג בצורה הטובה ביותר ועל מנת להשיג את היתרונות המקסימליים של החומר, חשוב מאוד לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום.

Facebook
Telegram
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email