מלון דריסקו בתל אביב – מה הופך בית מלון ליוקרתי?

מלון דריסקו בתל אביב

אתם רוצים חווית מלון ייחודית ויוקרתית עבור החופשה הבאה שלכם? בחיפוש באינטרנט, אתם מוצאים את המילים "יוקרה", "בוטיק" או כל מספר של "כוכבים" שבית מלון מתהדר בו. אבל התוויות האלה יכולות לרמות.

במקום זאת, חפשו תכונות שמסמלות את המלון כמשובח באמת. כיום נעשה שימוש מופרז במילה "יוקרה" ולרוב נעשה בה שימוש לרעה.

אתם לא צריכים לשפוט איכות על סמך שפה שיווקית – או לפי מחירי חדרים יקרים, לצורך העניין.

מאפיינים המבליטים מלונות יוקרה על פני אחרים

אם אתם מחפשים מלון יוקרתי להנעים את זמנך בחופשה, ואתם עדיין לא בטוחים כי מלון דריסקו הוא הבחירה המתאימה עבורכם, הנה כמה אינדיקטורים מרכזיים שירמזו לכם כי זה הוא המקום אליו תרצו לחזור:

  1. הזמנה פשוטה- בין אם אתם מזמינים חדר באינטרנט, בטלפון או דרך סוכן נסיעות, זה צריך להיות תהליך פשוט. אמור להיות קל ליצור קשר עם אדם בעל ידע ועזרה אם יש לך שאלות, שינויים בהזמנה הראשונית שלך או בקשות מיוחדות. כל דבר אחר הוא דגל אדום.
  2. קשר ראשון מהיר וידידותי- כשאתם מגיעים לראשונה לכניסה למלון או נכנסים ללובי, הרושם הראשוני שלכם אומר לכם הרבה על סוג המקום שבו אתם שוהים. ואין ספק כי בכניסתכם ללובי המהודר של מלון דריסקו, עם קבלת פנים נעימה ושירותית, אתם תקבלו רושם ראשוני יוצא דופן.
  3. הצ'ק-אין צריך להיות חלק ומהיר, כמובן, וכדאי לצפות גם לכמה נימוסים בסיסיים. למשל, צוות הצ'ק-אין לא צריך להשתמש בשמכם המלא או במספר החדר שלכם בקול רם, זה עניין של פרטיות ואבטחה. המזוודות שלכם אמורות להימסר לחדר שלכם תוך 10 דקות. הי מדובר פה בהחלט בשירות יוקרתי.
  4. צוות חם, מועיל ובעל ידע אמיתי- יש הבדל מהותי בין עליזות מזויפת לחום אמיתי. בתי מלון נהדרים שוכרים אנשים עם תכונות אינטואיטיביות: שומרי מצוות, אמפתיים, אדיבים ומצחיקים.

הייחודיות של מלון דריסקו

המלון המיוחד, אשר עבר שימור מבנים היסטורי, מציג בפניכם 42 חדרי אירוח מאובזרים בכל טוב, עם שירותי חדרים ברמה הגבוהה ביותר. חלק נוסף של בית המלון כולל מסעדה ים תיכונית מצליחה, אשר תוכלו להתפנק בה במאכלים אותנטיים מיוחדים. בנוסף לכך המלון כולל מגוון שירותים ומתקנים, בין עם מדובר במתקני חוץ כמו גינה עם פינת ישיבה נוחה, ובים עם מתקני פנים הכוללים בר, ספא ושירותי אינטרנט זמינים. מכל ההיבטים, אין ספק כי מלון דריסקו מייצג את המילה 'יוקרתי' באופן מכובד.

Facebook
Telegram
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email