מחירון יציקת בטון – כיצד הוא נקבע?

בטון מוטבע - מהם היתרונות ומתי משתמשים בו?

עבודות בטון מהוות עבודות מאוד פופולאריות כיום הן כעבודות חוץ והן כעבודות עבור חלל פנימי.

לא מעט אנשים תוהים אודות מחירון יציקות בטון על מנת להעריך האם הדבר תואם לתקציב שלהם. 

חשוב מאוד לדעת שהמחירים של עבודות בטון שונות אינם קבועים והם משתנים בהם סוגי היציקות השונים. 

המחירים יכולים להיות גבוהים יותר במידה ומדובר על אזורים רחוקים ממפעל הבטון, דבר שדורש ממשאית הבטון לנסוע פרק זמן גדול יותר לצורך עבודה במקום.

כמו כן, לא פעם המבנה של משטח הבטון הוא זה שיקבע האם המחיר יהיה זול או יקר יותר.

מחירון יציקות בטון- מה צריך לדעת?

כאשר מדובר על מחירון יציקות בטון, חשוב לדעת כי אחד החלקים שהופכים את עבודות הבטון ליקרות יותר הוא המחיר של בטון מוחלק אל מול המחיר של בטון רגיל. המחיר הוא בהתאם למטר מרובע וכמובן שבלתי אפשרי לדעת מהו המחיר המדויק. ניתן להעריך כמה יעלה הבטון בהתאם לסוג הבטון, סוג המשטח וסוג העבודה, אבל אין אפשרות לדייק מבחינת הערכת המחיר עד שלא רואים את הדברים בשטח.

תוכלו לקבל כיום הצעות מחיר מחברות העוסקות בתחום, כאשר המחירים יקבעו בהתאם ליציקות מרובות ולא לעיצובים מיוחדים בבטון במידה ותרצו בכך או לעיגולי בטון שאז מדובר על תוספת עבודה שכמובן תדרוש מכם השקעה כלכלית נוספת.

איזה פרמטרים משפיעים על מחיר יציקת בטון?

  • ראשית כל, בהתאם למרחק מהיציקה. כלומר, ככל שמדובר על משטח רחוק יותר ומסורבל יותר להגעה, כך המחיר של העבודה יהיה גבוה יותר. כמובן שבסופו של דבר ניתן להגיע כיום לכל אזור ולכל משטח באמצעות משאבות בטון מתקדמות, אך הדבר ייקר את המחיר.
  • פרמטר נוסף שמשפיע על המחיר הוא גודל היציקה של הבטון, כאשר ככל ששטח היציקה יהיה קטן יותר כך המחיר יהיה זול יותר וזאת בשל העובדה שהדבר דורש מעט חומר ופחות עבודה. ככל שהיציקה תהיה גדולה יותר, כך העבודה תהיה מורכבת יותר ויהיה צורך להשתמש ביותר חומר ובהתאם לכך, המחיר יהיה יקר יותר.
  • פרמטר נוסף שמשפיע על המחיר הוא עובי היציקה. עובי של יציקות בטון יכול להתחיל מ5 ס"מ ולהגיע עד ל100 ס"מ ולעיתים קרובות אפילו יותר מכך. ככל שמדובר על יציקה עבה יותר כך יהיה צורך בעבודה מורכבת יותר ויותר חומר ועל כן המחיר יהיה גבוה יותר.
  • פרמטר נוסף שמשפיע על העבודה הוא הבחירה ביציקת בטון צבעונית. צבע בבטון המקורי הוא אפור בהיר, אם תחליטו להזמין בטון בצבע לבן תגלו כי המחיר שלו יקר פי כמה וכמה. כמו כן, גם גוונים אחרים יקרים יותר מהגוון הסטנדרטי.
אנו בחברת דה פלוס תמצאו מחירון יציקת בטון לשרותכן. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולשאול שאלות, ולקבל את כל התשובות כדי שתוכלו לעשות את הבחירה הטובה ביותר.
Facebook
Telegram
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email