בוכמן מודיעין

בוכמן מודיעין

העיר מודיעין נחשבת לאחת הערים שטוב וכדאי לגור בה וזאת בשל סיבות רבות בין היתר משום שהיא נמצאת במקום נגיש גם לאנשים אשר עובדים בירושלים וגם לכאלו אשר עובדים בתל אביב או בכלל באזור המרכז.

היא הוקמה בסמוך לאיפה שהייתה מודיעין העתיקה ובשנים האחרונות הפכה לאחת מהערים הגדולות והמבוקשות ביותר בישראל.

העיר אשר אבן הפינה שלה הונחה בשנת 1993 גדלה בקצב מסחרר ותוך כ- 20 שנים האוכלוסייה בה הגיע לקרוב ל- 100 אלף תושבים והיא עיר שרק הולכת גדלה ומתפתחת כל הזמן והיא למעשה איחוד של 3 ישובים תחת רשות אחת מודיעין, מכבים רעות.

איזה פרויקטים למגורים בעיר מודיעין אפשר למצוא

אנשים רבים בוחרים לעבור לגור בעיר מודיעין ומצב כזה גורם לביקוש גדול מאוד לדירות ובתים למגורים.

הביקוש מוביל להפשרת קרקעות והוצאה לפועל של פרויקטים רבים של בניית בתים למגורים וזאת כדי לעמוד בביקוש ההולך וגדל כל שנה.

שכונות חדשות נבנות כל הזמן, שכונות קיימות עוברות הרחבה ושינויים, נבנים עוד ועוד בניינים ובתים פרטיים, והכל כדי לתת מענה לביקוש.

פרויקטים רבים של דירות ובתים למגורים יוצאים לפועל ברחבי העיר, חלק מהם אלו פרויקטים שכבר אוכלסו כמו פרויקט בוכמן מודיעין וחלק פרויקטים שבתהליך בנייה, ויש פרויקטים שכרגע הם עדיין רק על הנייר אך תוך זמן קצר יצאו לפועל.

אפשר למצוא בעיר שכונות שונות בחלקן בניינים עם 5-6 קומות יש כאלו עם בתים פרטיים צמודי קרקע או בנייני בוטיק של קומות בודדות וכדומה.

מה מיוחד בפרויקט של בוכמן מודיעין

ישנם שני פרויקטים של בוכמן מודיעין, בוכמן דרום שהוא פרויקט מיוחד מאוד בסגנון קבוצת רכישה של חברת אילה א.ג.מ בעיר מודיעין, פרויקט אשר כולל בנייה משולבת, זאת אומרת בנייה נמוכה של בתים פרטיים צמודי קרקע ולצידם אפשר למצוא גם בניינים גבוהים אשר יש בהם דירות גן ודירות בגדלים שונים של אפילו 6 חדרים.

יש פרויקט נוסף הנקרא בוכמן Gold אשר הייחודיות שלו זה שהוא מציע דירות יוקרה גדולות ומרווחות כולל מרפסות מרווחות מאוד בארבע בניינים מדורגים אשר צורת הבנייה הזו מבטיחה פרטיות מרבית לכל דירה ודירה.

הפרויקט עצמו שם דגש גם על הפיתוח הסביבתי שיהיה ירוק, עם שבילי אופניים, גינות נוי ומרחב מאוד שימושי ונעים לתושבי המתחם.

איפה ממוקם פרויקט בוכמן בעיר מודיעין

פרויקט בוכמן מודיעין הוא חלק משכונת בוכמן, שכונה הנחשבת יוקרתית ומבוקשת ומחירי הנדל"ן שם גבוהים באופן יחסי לשאר חלקי העיר.

זוהי שכונה בה מרבית הבנייה היא של בתים פרטיים צמודי קרקע ודו משפחתיים, כאשר חלקה הדרומי של השכונה הוא יחסית חדש.

הגישה מהפרויקט והשכונה היא נוחה ומהירה ולכן מדובר על אזור מאוד אטרקטיבי, שקט ומבוקש, אזור אשר עובר תהליכי פיתוח רבים כל הזמן.

Facebook
Telegram
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email